Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Владимир Балух перед этапом в колонию обратился к украинцам

Украинский активист, политзаключенный Владимир Балух после вынесения ему несправедливого и незаконного приговора и накануне этапа в колонию обратился ко всем украинцам. Его письмо было озвучено 9 октября 2018 года на пресс-конференции в Киеве.

Руководитель Крымской правозащитной группы Ольга Скрипник и Архиепископ Симферопольский и Крымский УПЦ КП Климент, который 8 октября посетил украинца в СИЗО Симферополя,  рассказали о состоянии здоровья активиста и о том, что ждет его дальше, после вынесения приговора.

 

 

Обращение Владимира Балуха (орфография автора сохранена):

Шановне українство!

Я звертаюсь до Вас в останні дні свого перебування в полоні в Сімферопольському СІЗО.

Далі – колонія…

На протязі останніх 22-х місяців моє фізичне і психічне виживання було неможливе без Вас, вашої щирої дієвої участі в моїй долі і долі моєї родини.

Щиро дякую Всім за шалену підтримку!

Використавши останній шанс віднайти в каральній системі окупанта бодай шпарину, де б жевріли паростки здорового глузду або натяку на честь, я вирішив припинити режим голодування.

Намагатимусь зберегти себе в цьому оксюмороні, але, в жодному разі не робитиму це за будь яку ціну. Честь і гідність мого Народу,  відстояні на Майдані ціною життів Героїв Небесної Сотні вартують і більше, ніж життя окремо взятого мене. Саме тому я не дозволю собі вживати їжу з рук окупанта і вдягнути його тюремну робу.

Розуміючи наслідки дієвого дотримання мною тексту цієї заяви, звертаюсь до Вас і прошу виконати свою останню волю: в разі фізичної або психічної смерті не залишати моє тіло на окупованій території. Місце перебування тіла лишаю обрати своїй родині, — я б волів, щоб це була сільська місцина на березі Дніпра неподалік Києва…

З непереборною вірою в щасливу долю України вручаю долю свою до рук Всевишнього.

Низький уклін  всім, хто любить Українство, дбає про його збереження і розвиток!

… На чотири боки повклонюся

Складовим збору власної крові.

І з туманом на землю встелюся

Ефіром щастя синов’їй любові!

Слава Україні!

Щиро Ваш!

8.10.18                                    В. Балух

 

 

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Прокрутить вверх