Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Кримськотатарського активіста Ільвера Аметова оштрафували на 300 рублів

Світлина: Кримська солідарність

«Судакський мировий суд» 7 листопада 2019 року оштрафував на 300 рублів кримськотатарського активіста Ільвера Аметова. «Суддя» Сологуб Л. В. визнала його винним за ст.15.5 КпАП РФ (Порушення термінів надання податкової декларації).

Раніше, 27 вересня 2019 року, російські силовики вчинили обшук у будинку Аметова й за місцем розташування об’єктів його бізнесу.

Приватний музей І. Аметова. Світлина: Lenura Yengulatova, Фейсбук

Під  час обшуку силовики вилучили старовинні рушниці – експонати особистого музею Аметова. Активіст утримує приватний історичний музей, де зібрано предмети культури, побуту та історії кримських татар. За словами власника, він має документи на всі вилучені експонати.

 

Також у Ільвера Аметова вилучили посвідчення члена Меджлісу кримськотатарського народу.

Це не перший візит силовиків до будинку І. Аметова. Як-от, 7 травня 2017 року у його оселі також відбувався обшук. Окрім того, у грудні 2015 року співробітники ФСБ вже навідувалися до представника Меджлісу кримськотатарського народу. Тоді свій візит силовики пов’язали із підривом у Херсонський області електричних опор, якими подавалася електроенергія на півострів.

На думку експертів Кримської правозахисної групи, окупаційна влада Криму переслідує Ільвера Аметова за можливу його участь у Меджлісі, тому що до окупації активіст фактично був членом представницького органу кримськотатарського народу.

Нагадаємо, Кримська правозахисна група заявляла про неприпустимість заборони діяльності Меджлісу кримськотатарського народу й небезпечних наслідках такої заборони.

За допомогою підконтрольних інформаційних ресурсів Росія намагається створити негативний образ Меджлісу кримськотатарського народу, тим самим маючи намір виправдати власні незаконні дії з визнання його екстремістською організацією.

КПШ засуджую таку практику окупаційної влади й підкреслює, що практика дискредитації для виправдання порушень прав людини й дискримінації – неприпустима.

 

 

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Scroll to Top